מאמרים בנושא אילוף כלבים

 

like.jpg

אילוף כלבים

מעוניינים בפגישת אבחון עם מאלף כלבים מקצועי?

צרו קשר עם יואב וקבעו פגישת היכרות

facebook-logo1.jpg

אילוף כלבים בחמישה כוכבים

מי אמר שרק אנחנו בני האדם צריכים ללון במלון חמישה כוכבים אול ליהנות מאורח לימוד באווירה נעימה ויוקרתית ?! נכון, חובבי החיות ובעיקר הכלבים יסכימו עם כול מילה של המשפט . כיום כול מי שהוא בעל כלב אחד ויותר מעוניין לאלף את כלבו – גם אם הוא בחר לאלף אותו עליו לדעת את דרכי האילוף הנכונים. בהעדר כול אלו יוכל לשלוח את כלבו לפנסיון כלבים בו ניתן אילוף כלבים שופרה דשופרא מטובי המאלפים המקצועיים.

אילוף כלבים בפנסיון מאפשר לכלבכם אילוף כלבים ברמה של חמישה כוכבים ובתוך כך שהייה בקרב גזעי אחרים של כלבים תוך כדי האילוף. תשאלו כול מאלף של גורי כלבים כמה חשובה ההתערות הזו עם כלבים אחרים לגורי הכלבים שלכם לעתיד. הם יהפכו להיות רגועים יותר ואמפטיים כלפי כלבים אחרים ובני אדם ואף תוקפנות לא תצוץ. יתרון בולט לבחור אילוף כלבים בתוך פנסיון – בדומה לזה שאתם הולכים לבית מלון ומקבלים חדר משלכם – כך גם כלבכם מקבל תא משלו – הוא חש גם אם הוא כלב שמישהו חשב עליו – וזה אתם הבעלים.


תכירו את הצוותים

כאמור, בחירת אילוף לכלבים בתוך פנסיון מקצועי – מעניק לכלבכם את המאלפים המקצועיים בתחום. ישנם צוותים שלמים בתוך הפנסיון הדואגים יומם וליל לא רק לאילוף הכלבים אלא גם לרווחתם, נוחיותם ובריאותם. מדובר באילוף תחת פיקוח צמוד של אנשי מקצוע בתחום כמו וטרינרים ומאלפים בעלי הכשרה וניסיון של נים בתחום אילוף כלבים.
לכלל בעלי כלבים הנשלחים לאילוף יש בקשה שחוזרת בכול פעם שהם מגיעים אל המאלפים. היא הסרת הפחדים ותוקפנות כלפי כלבים או אנשים. כאמור זה מאוד תלוי גם בגזע הכלב . לפיכך תהליך האילוף פותר באמצעות האילוף את הסימפטומים וההתנהגויות המפריעות לנו לגדל בנחת את הכלב.
 


תואר אומנות באילוף כלבים

על מנת לאלף כלב – לא נדרש רק אהבתכם לבעל חיים חביבי ולבבי זה. חשוב ללמוד את התחום במקום מקצועי ויש לא מעט מאלפים שזכו לכינוי מצד  לקוחותיהם לאומני אילוף כלבים. בפנסיון כלבים ניתן להתרשם מאומני אילוף כלבים מכול המשמע מכך. גם אם הכלב מעולם לא ראה את המאלף באמצעות דיבור ישיר אליו תוכלו לראות את הכלב מתרפק עליו  גם אם הוא נתפס ככלב לא חביב או תוקפני מידי לזרים.